2016 Kısa Bluz Modelleri

0

Merhaba sevgili hanımlar, bugünkü konumuz 2016 modasına ait olan kısa bluzlar hakkındadır. Ortaya çıktığı andan itibaren bayanların ilgi odağı olan ve vazgeçilmezi haline gelen kısa bluzlar, farklı tarz ve modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Kısa bluzları ilk önce gördüğümüzde pek beğenmesek de artık görmeye çok alışık olduk ve bizler de daha çok sevmeye başladık. Günümüz modasına hemen uyum sağlayan bayanlar, kısa bluzlar ile ilgili pek çok kombin seçeneği oluşturdu bile. Sizler de bu 2016 modasına ayak uydurmak ve tarz görünmek istiyorsanız, bu yazımızı mutlaka okuyup, takipte kalmalısınız. İşte karşınızda 2016 kısa bluz modelleri…

1- Yazılı Kısa Bluzlar

Tişört ve bluzlarda sıklıkla kullandığımız yazılı modeller, bayanların çok ilgisini çekmektedir. Hoşumuza giden sözleri tişörtlerimizde görmek bizleri çok memnun etmektedir. Kısa bluz ve tişört modasına da uyum sağlayan yazılı modeller, 2016 yaz aylarında en çok karşılaşacağımız modellerden olacaktır.

2014-kısa-tişört-modası

2- Çizgili Kısa Bluzlar

Kilolu hanımları daha zayıf gösterdiğine inanılan bu çizgili modeller, her zaman bayanların favorisi olmuştur. Dikeylemesine çizgileri barındıran bu kısa bluzları ister yüksek bel ister düşük bel pantolonlar ile kullanabilirsiniz. Göbeğinizi açık bırakıp bırakmamak sizin tercihinize kalmış.

3444-ironi-siyah-t-shirt-1

3- Şeritli Kısa Bluzlar

Simetrik veya asimetrik şeritleri barındıran kısa bluzlar, yine bayanların oldukça dikkatini çekmektedir. Oldukça tarz ve şık duran bu modeli sizler de mutlaka tercih etmelisiniz.

Çizgili-tişört-modeli

4- İki Renkli Kısa Bluzlar

İkili kombinler halinde bulunan bu bluzlar yatay veya dikey çizgiler ile yer almaktadır. Şeritli modellere göre çizgileri daha kalındır. Şeritli modellere göre daha spor kalan bu kalın çizgili modelleri, gündelik yaşamda oldukça sık kullanabilirsiniz.

göbeği-açık-tişört-modelleri-7

5- Atlet Tarzı Kısa Bluzlar

Sıcak yaz aylarında yarım kollu giymeye bile tahammül edemiyoruz bazen. Özellikle yazlık alanlarda kullanmaktan çok zevk alacağımız bu atlet tarzındaki kısa bluzlar 2016 yazının sevilen modellerindendir. Önü kısa arkası uzun tarzda da bulunmaktadır.

kisa-atlet-tisort

6- Resimli Kısa Bluzlar

Bluzlarımıza anlam ve güzellik katan resim baskılar, kısa bluzlar da da yer almaktadır. Her zaman için modasını kaybetmeyen bu resimli modeller, bayanların her zaman kullanmak isteyeceği modeller arasında yer almaktadır.

kısa-tisört-kombin

7- Önü Kısa Arkası Uzun Bluzlar

2016 yazına farklı bir hava katan bir diğer model ise önü kısa arkası uzun modellerdir. Oldukça havalı ve sıra dışı duran bu bluzları dar pantolonlar ile kolaylıkla kombin yapabiliriz. Arkadan bakıldığında normal bir tişört gibi gözükse de, önden bakıldığında modaya uyum sağladığınız anlaşılacaktır.

Öü-Kısa-Arkası-Uzun-Tişört-Modelleri-2016-683x1024

8- Dar Kısa Bluzlar

2016 kısa bluz modasında en çok kullanılan modellerden biri de dar kısa bluzlardır. Hem spor hem de şık olarak kullanabileceğiniz bu dar kısa bluzlar oldukça kullanışlıdır. Hem dar hem de bol pantolonlar ile kombin yapabilirsiniz. Hele bir de fiziğiniz uygunsa bu dar kısa bluzlar ile 2016 yazına damganızı vuracaksınız, bizden demesi. 🙂

resim-ebat2

 

 

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.