Merhaba sevgili hanımlar, bugün sizlere 2016 modasının en favori modellerinden olan bol pantolon modelleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Kışın bot ve çizmelerden ötürü yeteri kadar dar pantolonlar ile vakit geçirmiştik zaten. Artık gelen yaz sıcaklarından dolayı daha bol şeyler tercih etmekteyiz. Yaz aylarında kurtarıcı modellerden biri olan bu bol pantolonlar, bayanlar tarafından çok ilgi ile karşılanmıştır. Her yaşa ve her tarza uyan bu pantolonlar 7’den 70’e herkes tarafından giyilip, sevilmektedir. Yaz sıcaklarından dolayı vücudumuza yapışan, bizi terleten dar pantolonlar yerine bu bol pantolonları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kolaylıkla her yerde bulabileceğiniz bu bol pantolonları ister evde ister dışarıda giyin. Şimdi hep birlikte 2016 bol pantolon modellerine bakalım.

1- Bol Siyah Pantolonlar

Her türlü renge ve kombine uyum sağlayan siyah renk, bol pantolon modelleri arasında ilk sırayı yer almaktadır. Her şeye uyduğundan ötürü dışarı çıkarken hiç düşünmeden giyebileceğimiz bol pantolon modellerindendir. Bayanlar için adeta kurtarıcı özelliktedir.

Beymen Business Bol Paça Bayan Pantolon 2015

 

2- Bol Kot Pantolonlar

Geçen kışta sıklıkla kullandığımız dar kot pantolonlar, yazın yerini bol kot pantolonlara bırakmaktadır. Ayrı bir tarzı ve havası duran bol kot pantolonlar ile spor bir şıklık elde etmeniz mümkündür.

bayan-Bol-Paça-Pantolon-Modelleri

3- Bol Beyaz Pantolonlar

Yazın en çok giyilmek istenen renklerden biri de beyazdır. Çünkü kış aylarında beyaz renge hasret kaldığımız doğrudur. Kışın yağmur ve çamurdan çok çabuk etkilenen renk olan beyaz, yazın bayanların gözde rengi haline gelmektedir. Bol pantolonlar da ayrı bir güzel duran bu rengi çok seveceksiniz.

Beyaz-geniş-kesim-pantolon-kombini

4- Bol Çiçekli Pantolonlar

Bol pantolon modelleri arasında yine sıklıkla kullanılan modellerden biri olan çiçekli pantolonlar, yazın canlılığına daha bir enerji katmaktadır. Tam da yaz modasına uygun olan bu desenler bayanlar tarafından epey beğenilmiştir.

cicekli-bol-pantolon-modelleri-367x500

5- Bol Midi Pantolonlar

Bol pantolonlar arasında sonradan çıkan ve yine bayanların çok beğendiği ve kullandığı model olan midi pantolonlar oldukça tarz durmaktadır. Dar bilek pantolonlara model olarak benzeyen bu pantolon modeli yazın yapacağımız şık ve spor kombinlere oldukça uyum sağlayacaktır.

pantolon-3

6- Bol Desenli Pantolonlar

Her yerde rastlayabileceğimiz desenli pantolonlar, üstüne giyeceğimiz düz renk bluzlar ile harika bir uyum sağlamaktadır. Ayrıca yüksek bel modelleri ile de bayanların daha çok hoşuna gitmektedir. Yüksek bel bol pantolonun üstüne giyeceğimiz kısa dar bluzlar bizleri sokakta yürürken oldukça dikkat çekici yapacaktır.

puantiyeli-bol-pantolon-modelleri

7- Bol Rengarenk Pantolonlar

Yaz deyince aklımıza canlılık, hareketlilik gelmektedir. Yaz ayının düşüncesi bile bize bir enerji ve coşku katmaktadır. Bu içimizdeki coşku ve enerjiyi yansıtmak için bu bol pantolonlar bire birdir. Birbirinden farklı renkleriyle karşımıza çıkan bol pantolonları bir an önce denemelisiniz ve 2016 yaz modasına uyum sağlamalısınız bayanlar.

yeni-bol-paça-pantolon-nasıl-kombinlenir

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.