2016 Bikini Modelleri

Evet arkadaşlar yaz geldi çattı! İş stres ve yoğunluğundan kaçmak isteyen bayan ve erkekler, okul derslerinden bunalan öğrenciler akın akın sahillere koşmaya başlayacaktır. Günü birlik olsa bile insanlar bu tatilleri fazlasıyla özlediler. Bu yaz yine herkesin aklını başından alacak bikini modelleri vitrinlerde çoktan yer almaya başladı bile. Her yıl farklı tarz ve modellerde karşımıza çıkan bikiniler bu yılda yine gösterişli ve sıra dışı modellerle boy göstermektedir. Sahillerde farklı bir hava yaratmak için ve sıra dışılıktan kurtulmak için gelin hep beraber 2016 yazının bikini modellerine birlikte bakalım. Umarım bikini seçmede sizler için faydalı olur.

1- Bohem Bikiniler

Yeni bir akım olan bohem tarzını kış aylarında normal kıyafetlerimizde, ayakkabılarımızda oldukça sık kullanmıştık zaten. Yaz ayının gelmesiyle beraber bu bohem tarz artık bikinilerimizde yer almaktadır. Oldukça farklı ve sıra dışı olan bu model bayanlar tarafından epey bir sevildi ve kullanıldı. Zannediyoruz ki yazın plajlarda da bu bikinileri sıkça göreceğiz.

2- Olmazsa Olmaz: Puantiye

Uzun yıllardan beri kullanılan puantiyeli modeller bu yılda karşımıza çıkmaktadır. Farklı renkleriyle daha şirin olan bu modeller oldukça rağbet görmektedir.

3- Yüksek Bel Bikiniler

Son zamanlarda düşük bel modasını yerle bir eden yüksel bel modası git gide ilgisini üzerinde toplamaktadır. Artık her yerde olan yüksek belleri pantolonlarımızda, şortlarımızda sıklıkla kullanmıştık. Yaz aylarında bu modelleri bikinilerimizde kullanmazsak olmazdı tabikide ! Oldukça şık ve iddialı duran yüksek bel bikiniler bu yazın favorilerine aday olmaktadır.

4- Büstiyer Tarzı Bikiniler

Bikinimizin altı yüksek bel olacak tamam da üst kısmı nasıl olmalıdır peki ? 2016 bikini modelleri arasında sıklıkta karşılaştığımız modellerden bir diğeri de büstiyer bikinilerdir. Sütyen tarzı artık out olmakta büstiyer in.

5- Püsküllü Bikiniler

2016 kışında kullandığımız püsküllü kıyafetler yazın da kendisini göstermese olmazdı tabi. Yaz aylarında oldukça değişik olan püsküllü bikiniler bayanlar tarafından tam not almıştır. Yani plajlarda da bu modelleri oldukça sık görebiliriz.

6- Kollu Bikini Modası

Bilindiği üzere normal bikiniler askılı  sütyen veya büstiyer tipinde olmaktadır. Ama 2016’nın yazına bambaşka ve epey konuşulan bir model gelmektedir. Artık bu yazın modası kollu bikiniler! Nasıl olur demeyin. Kolları transparan veya işlemeli olan bu bikiniler oldukça sıra dışı bir hava katmaktadır ve dikkatleri üzerine şimdiden çekmeyi başarmaktadır.

7- Spor Bikiniler

Gösterişten uzak, sadelikten yana olan bayanlarımız için spor bikiniler tabikide var olmaktadır. Özellikle sporcu bayanlarımız tarafından kullanılan bu modelleri, rahatlığına düşkün olan bayanlarımız tarafından da kullanılmaktadır.

8- Etekli Bikiniler

Biz bayanların çoğunlukla en büyük derdi olan basenler ve çatlaklar! yaz aylarında korkulu rüyamız olabilmektedir. bu yüzden normal bir bikini giymek yerine, kusurlarımızı biraz da olsa örtebilecek olan etekli bikiniler bayanlar için oldukça kurtarıcı modellerdir.

Şule:

Yorumları Göster (1)