2016 Abiyeler

Sevgili hanımlar, bugün sizlere 2016 abiyeleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Abiye kıyafetler yaz kış kullanılan kıyafetlerdir. Ama malum düğünler, balolar, mezuniyetler hep yaz aylarında daha çok olduğu için yaz aylarında abiye modeller daha çok kullanılmaktadır. Her yaş grubuna ait bir modeli bulunan abiyeler özel günlerimiz için bizim göz bebeklerimizdir. Güzelliğinin yanında bir zorluğu da kolay kolay seçilememesidir. Askısı pot durdu, göbeğimi ortaya çıkarttı, bu renk ten rengime uymadı gibi sebeplerden ötürü bir türlü alacağımız modele karar veremeyiz. Abiye kıyafet seçerken dikkat etmemiz gerekenler yaş grubumuza uygun olması, ten rengimize uyması, boyumuza ve kilomuza uygun olmasıdır. Bu senenin abiye modellerine hep beraber göz atalım.

1- Vücudu Saran Abiyeler

Daha çok zayıf bayanlarımızın tercih ettiği vücudu saran abiyeler bizleri daha asil ve kibar göstermektedir. Kilolu bayanlarda biraz eğreti duran bu modeli giymemenizi tavsiye ediyorum. Alt kısmı üst kısmına göre daha bol olan bu modellerin kuyruk kısmının hafif uzun olması daha hoş durmaktadır.

2015-2016-Abiye-Elbise-Modelleri-12

2- Göğüs Dekolteli Abiyeler

Bilindiği üzere bayanlar dikkatleri üstüne çekmeyi, ilgi odağı olmayı çok severler. Bu yüzdendir ki giydikleri kıyafetlerde dekolteleri sıkça kullanırlar. 2016 abiyelerinde de göğüs dekolteli modeller sık sık kullanılmaktadır. 2015-2016-Renkli-Abiye-Modelleri-6-

3- Cazibeli Kırmızı

Şüphesiz ki en çok dikkat çeken renktir kırmızı. Özellikle beyaz tenli bayanlarda daha bir hoş durmaktadır bu renk. Giyenlerin oldukça seksi ve cazibeli durduğu inkar edilemez sanırsam.

2015-2016-Abiye-Elbise-Modelleri-11

4- Straplez Abiyeler

Bayanlar tarafından oldukça sık kullanılan straplez modeller abiyelerde de kendini göstermektedir. Omuzlarının açık durması daha ilgi çekici olmasına sebep verebiliyor.

abiye-elbise-modelleri-2016-11

5- Taşlı Abiyeler

Her alanda kullanılan ve kadınların vazgeçilmezi olan taşlar abiyelerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Sıradanlığı ve düzlüğü sevmeyen bayanlar ilgilerini taşlı modellere doğru kaydırmaktadır. Taşlı abiyelerle daha şık ve ışıl ışıl durduğumuz aşikar.

25_d

6-  Kolu İşlemeli Abiyeler

Her zaman kolsuz veya askılı kullanılmayacaktır tabikide abiyeler. Daha çok bahar aylarında tercih edilen kollu modeller oldukça farklı modelleri bünyelerinde barındırmaktadır. Kolları dantel veya tül üzerine taşlı işlemeler oldukça zarif durabilir.

en-güzel-nişanlık-abiye-modelleri-2016

7- Sadeliğin Şıklığı

Abiye denilince akla ilk gelen şıkırtılı parıltılı elbiselerdir. Halbuki sade model bir çok abiye bulunmaktadır. Çok dikkat çekmek istemiyorsak ve daha resmi bir ortama gidiyorsak eğer düz ve sade giyinerekten de gayet şık olmamız mümkün elbette. Kullanacağımız aksesuarla sade abiyelerimizi kombin yapabiliriz.

2016-abiyeler

8- Kabarık Abiyeler

2016’nın iddialı abiyelerinden olan kabarık modeller balolarda, düğünlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Genelde nişan kıyafeti olarakta seçilen kabarık abiyelerin favori renkler buz yeşili ve buz mavisi.

Abiyeler-2016

9- Transparan Abiyeler

Güzelliğine önem veren bayanlarımızın gözdesi olan transparan abiyeler 2016’ya damgasını vurmaktadır. Transparan tül üzerine işlemeli olan bu modeller oldukça şık ve seksi durmaktadır. abiye-elbise-modelleri-2016-15

 

 

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.