2015 Yazı Gelinlik Önerileri

Yaz mevsimiyle birlikte tabiri caizse tabi, düğün mevsimi de gelmiş oldu. Birçok çiftimiz hayallerindeki düğünü yaşamak için gün saymaya yavaştan hazırlıklar yapmaya başladı. Haziran ayı içerisinde ramazanı yaşamamız münasebetiyle düğünler de ramazandan sonraya kaldı. Hal böyle olunca içinde bulunduğumuz bu günler düğünlere son hazırlıkların yapılması anlamına geliyor.

Her genç kızın hayalinde bir prens ve prensiyle birlikte rüya gibi bir düğün hayali vardır. Düğün denince peki akıllarına ilk olarak ne gelir dersiniz. Tabii ki gelinlikleri öyle değil mi? Evet, biraz önce de söylediğimiz gibi her genç kız kendini prensesler gibi hissedeceği bir gelinlikle rüyasını yaşamak ister. Peki, 2015 yazında bizleri hangi gelinlik modelleri bekliyor, bu sene hangi gelinlik modelleri revaçta olacak? 2015 yazında prensesler gibi olmak isteyen gelin adaylarına gelinlik önerileri, gelinlik modelleri sunarak sizlere yardımcı olmak istedik.

kabarik-gelinlik-modelleri-elsedo

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlik modelleri, ülkemizde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Nedeni ise açık ve net; ülkemizde düğünlerin birçoğu gösterişli olduğu için haliyle gelinimizde gösterişli, kabarık gelinlik modellerinden tercihte bulunmak isteyebilir. Kısa ve ya uzun boylu olmanız fark etmeksizin her boydan kişinin rahatlıkla taşıyabileceği bir modeldir. Ayrıca biraz kilolarınızdan şikâyetçiyseniz bel ve kalçalarınızı rahatlıkla kapatabilecek bir yapıya sahip olan kabarık gelinlik modelleri sizler için ideal tercih olabilir.

balik-etekli-gelinlik-modelleri-elsedo

Balık Etekli Gelinlik Modelleri

Balık etekli gelinlik modellerini, kabarık gelinliklerden ziyade daha ince ve daha uzun boylu kişilere tavsiye ediyoruz. Uzun boylu değilseniz bile sizlere tavsiyemiz uzun bir topuklu giymeniz olacaktır. Bel ve basenlerinizden şikâyetçiyseniz eğer balık modellerden uzak durmanızı öneririz.

islemeli-dantelli-gelinlik-modelleri-elsedo

İşlemeli ve Dantelli Gelinlik Modelleri

İşlemeli ve dantelli gelinlik modelleri tamamen sizin tercihlerinize kalmış modeller arasında; boy, kilo, ayakkabı, makyaj gibi seçenekler dantel ve işlemelere göre yön verebilirsiniz. Aynı zamanda biraz cesursanız transparan dantellerle, işlemelerle tüm davetlileri büyülemek sizin elinizde…

sade-gelinlik-modelleri-elsedo

Sade Gelinlik Modelleri

Bazen sade olmak en iyisi olabilir. Sade olan her zaman göze saf, temiz ve masum gelir. Siz de bu duruşunuzu sade gelinlik modelleri seçerek misafirlerinize gösterebilirsiniz. 1950 yıllarının kuşağına dönebilir, tüllü şapka ve eldivenlerle kombinlerinizi zenginleştirebilirsiniz.

kayik-yaka-gelinlik-modelleri-elsedo

Kayık Yakalı Gelinlik Modelleri

Kayık yakalı gelinlik modelleri, sizin omuz ve göğüs genişliğinize göre seçilebilecek modeller arasında yer alıyor. Omuz genişliğinizden pek hoşnut değilseniz, omuzlarınız yuvarlak yapılıysa bu modelleri tercih edebilirsiniz. Sadece ön kısmınızı değil kollarınıza kadar omuzlarınızı da açmak istiyorsanız kayık yakalı gelinlik modelleri sizler için ideal model olabilir.

straplez-gelinlik-modelleri-elsedo

Straplez Gelinlik Modelleri

            Straplez gelinlik modelleri, kayık yakalı gelinlik modellerinin aksine omuz genişlikleri iyi olan gelin adayları için ideal seçimler arasında yer alıyor. Straplez gelinlik modelleri de yine en çok tercih edilen gelin modellerinden birisi durumundadır.

2015 yazında gelin olacak gelin adayları için gelinlik önerileri vermeye çalıştık, umarız ki sizler güzel tavsiyeler vermişizdir.

1 geri izleme / bildirim

  1. Gelin Diyeti Nedir - Nasıl Yapılır | Elsedo.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.