2015 in En Trend Çanta Modelleri

1

Kadınların vazgeçilmezi, kıymetlisi, kıyafet ve aksesuarların olmazsa olmaz tamamlayıcıları çantalar. Her döneme damgasını vuran çantalar hareketli renkli bir dönemin habercisi olmaktadır. Her zevke ve amaca uygun çanta modelleri kullanıcıların zevkine sunulmuş ve tasarlanmış.

 

Katlanan çantaların modası eskiden beri sıkça karşılaştığımız modellerden. Hala aynı yükselişi devam eden katlanan çantalar tasarımcıların farklı yorum, renk ve desen alternatifleriyle oldukça havalı ve kullanışlı görünüyorlar.

katlanan çanta

Püskül trendi eskiden beri devam eden hâkimiyetini artık çantalarda sürdürmeye devam ediyor ve çantaların artık bu püsküllerle havası daha bir değişti. Bu tarzı ve zevki yaşamak için püsküllü çanta almanın tam sırası.

püsküllü çanta

Zarf çanta modelleri zevke hitap ettiği gibi çalışan bayanların önemli tercihlerinden. Büyük ebatlarıyla tercih edebileceğiniz zarf çantalar elinizde veya kolunuza yakışarak havanıza hava katacak aynı zamanda kullanım rahatlığını yaşatacak.

zarf çanta

Omuza asılan çanta modelleri her zaman şık ve rahat olmuştur. Hem şık görünmek hem de rahatlığından ödün vermek istemeyen bayanlar için en ideal çanta modelidir omuza asılan çantalar. Tasarımcıların elinde farklı renk ve aksesuarlarla hareketlenen klasik omuz çanta modelleri şıklığıyla dikkatlerden kaçmıyor.

omuzçanta

Ekose desenler trendlerden düşmeyecek gibi duruyor çünkü çantalarda tasarımcıların hareketli ekose desenleri ve şık tasarımıyla çantalarda hayat buluyor.

ekose çanta

Krokodil desenli çantalar trend listelerinde görmeye alışık olduğumuzdan tek bir sezona veya döneme hitap etmemekle birlikte her zaman ilk sıralardaki çanta modelleri arasında tasarımcıların elinde can bulan krokodil çantalar yine farklı renk ve ebatlarda karşımızda.

krokodilçanta

Klasik çanta modellerinin başında yılan derisi çanta gelmekte olup, her bayanın gardırobunda mutlaka olmalı. Bu sezona canlı renk tonları ile damgasını vuracak modelde tasarlanmış yılan derisi çanta harika bir tercih olacak.

1 YORUM

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.