2015 Bahar ve Yaz Saç Modası

0

Kadının güzelliğinin en estetik tamamlayıcısı saçlar şekilden şekle girerek görsel bir şölene dönüşebiliyor. Her yıl hatta her dönem farklı saç şekilleri ve tasarımları ile kadınların güzelliği yansıtılmaktadır.

Bu yıl uzun saçların modası bu yüzden saçları uzatmaya başlamak gerek 2015 saç modası koleksiyonları çoktan belirlendi ve bu dönemin trend listeleri tüm hızıyla yükselmeye başladı.

Bohem saç modeli ile her geçen gün saç ve makyajların doğallaşması eskisi kadar abartılı makyaj olmaması ama bunun yanı sıra bakımlı olmakla birlikte bohem dalgaların serbest ve rahatlığı saçlarda ortak moda. Fön değmiş ama abartılmamış lüle lüle yapılmamış saçlar doğal vuruşlarla 2015 ilkbahar yaz saç modellerine damgasını vuracak gibi.

bohem2

Saçları uzatmanın zamanı artık çünkü 2015 ilkbahar yaz saç modelleri arasında trend listesinde genelde uzun saç var ve at kuyrukları yeni sezonda öne çıkan modellerden. Tepeden toplanan veya boyun hizasında toplanan at kuyruğu yapılabilir.

Uzun saçlarla en güzel saç modellerinden biri de saç örgüleri, bu saç modeli ile öğrencilik yıllarına hızla dönüş yapılıyor olabilir mi bilinmez ama saç örgüsünün salaş toplanmış hali denemeye değer.

örgülü

Topuz modelleri klasik topuzlardan biraz daha farklı olmakla saç örgüsü yapılarak oluşturulan topuz modelleri veya doğal bir şekilde döndürülerek yapılan abartıdan uzak topuzlar bu sezon bir harika.

balerintopuz

Uzun saçlar 2015 ilkbahar yaz saç modasında yerini aldı derken iri dalgalı görünümlü ve bukleli saçları görmezden gelinmez. Doğal bukleli ve uzun harika saçlarınızla kendinize önce siz hayran kalacaksınız.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.