2 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet

Kilo vermek için yoğun sporları farklı diyetler denediyseniz artık başka bir yol aramanıza gerek kalmayacak. Bu diyet sayesinde 2 günde 5 kilo vermek artık bir rüya değil. Hızlı kilo verilince genel olarak akla takılan en önemli soru vücuttaki su kaybı ve kas erimesidir. Fakat bu diyette tamamen yağların erimesi söz konusu olmaktadır. Bu sayede sağlıkla kilo verebilecek ve vücudunuza gereken vitamin ve minerallerin girebilmesini sağlayabileceksiniz.

  • Sabah Menüsü: Birinci sabah ve İkinci sabah kahvaltı menüsünü aynı şekilde uygulayın. 1 bardak sıcak su içerisine limon ve zencefil ekleyin. Bu sayede metabolizmanız oldukça hızlanacaktır. Yağ yakımı işlemleri hemen başlayabilecektir. İsterseniz 2 bardak limonlu ada çayı ile yine aynı sonuca ulaşabilirsiniz.

Dünyanın En Hızlı Kilo Verdiren Diyeti

Günlerce, haftalarca, aylarca uğraşmadan oldukça hızlı ve kısa sürede 2 günde 5 kilo verdiren diyet sayesinde kilolarınız ile vedalaşacaksınız.

  • Öğlen Menüsü: Birinci gün öğlen menünüzde 200 gram ton balığı ile sınırsız yeşillik tüketebilirsiniz. Yanında 1 bardak portakal suyu tüketebilir ve gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz C vitaminine kavuşabilirsiniz. İkinci gün öğlen menünüzde ise büyük bir porsiyon Sezar salata yanında limonlu su tüketmelisiniz.
  • Ara Öğün: Evde kendiniz yaptığınız limonatayı az şeker ile tatlandırabilir ve tüketebilirsiniz. Diyetin 2 gününde de ara öğününüzde limondan faydalanabilirsiniz. Diyet içerisinde oldukça fazla oranda limon olduğunu görebilirsiniz. Yağ yakımını en çok hızlandıran meyve limondur.

5 Kilo Verdiren Şok Diyet

2 günde 5 kilo verdim demek istiyorsanız o halde hemen bu şok diyet listesini uygulamaya başlayabilirsiniz.

  • Akşam Menüsü: Birinci akşam ızgara alabalık ve yanında marul salatasını sınırsız bir şekilde tüketebilme özgürlüğüne sahipsiniz. Salata kesinlikle yağsız olmalıdır. Bunun dışında doyana kadar bu salatayı tüketebilirsiniz. İkinci akşam ise; Yağsız haşlama tavuktan 1 porsiyon kadar tüketebilirsiniz. Tavuğunuzun yanında 1 barda yeşil çay da tüketmeniz oldukça yararlı olacaktır. Ve bu yediklerinizden sonra başka herhangi bir gıda tüketmemeniz gerekecektir. 2 gün sonunda inanılmaz değişimi gördüğünüzde sizler de gözlerinize ve tartıya inanamayacaksınız.

Sağlıklı ve fit bir yaşam için Zayıflama Yöntemleri ve Diyet Listeleri için https://www.baskul.net/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

admin: