0-6 Ay Bebek Giyim Modası

Bebeklerimiz biz annelerin adeta oyuncaklarıdır. Onları giydirmeye süslemeye bayılırız. 0-6 ay bebek kıyafetleri 2015 modası resim galerimiz küçük bebeğine giysi almak isteyenlere fikir verme amaçlı yayınlanmıştır. Bebeklerimizi cicili bicili giydirip, onları güzel görmek bizleri çok mutlu eder, hele ” ne güzel bebeğin var,cicilerileri de çok yakışmış” sözlerini duyduk mu değmeyin keyfimize!
Bebek giyimde alternatif çok. Tulumlar, elbiseler, zıbınlar ve daha pek çok kıyafeti çocuğumuza giydirebiliriz. Özellikle çıtçıtlı zıbınlar bebekler için oldukça kullanışlıdır. Zıbınlar sayesinde bebeğin altını değiştirmesi kolaylaşır, giymesi ve çıkarması pratik giysilerdendir.
Bebeklere kıyafet alırken dikkat edilmesi gerekenler ise şunlardır; kesinlikle naylon, polyesyer, lycra gibi kumaşlardan uzak durun, bu tür kumaşlar bebeklerin çabuk terlemesine ve hastalanmasına yol açabilir, suni kumaşlar yerine yüzde yüz pamuklar vazgeçilmeziniz olsun.
Çok renkli, desenler yerine sade, resimsiz, yazısız giysileri tercih edin, uzmanlar giysilerde kullanılan boyalardaki tehlikeler hakkında zaman zaman demeçler veriyor, şunu asla unutmayın ne kadar çok boya içeren kıyafet o kadar kanserojen maddenin vücutla temas etmesi demektir.
Bebeğinize giysi satın alırken güvenilir, bilinen, kaliteli markaları tercih edin, iyi markaların giysileri uzun süre bozulmadığından diğer doğacak bebeklerinizde bu kıyafetleri rahatlıkla kullanabilir.İşte sizin için seçtiğimiz 0-6 aylık bebek giysileri

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Elsedo.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Elsedo.com tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

Empati: