Dekoltesiz Abiye Modelleri

1

Özel günlerimizde, nişanlarda, düğünlerde kullandığımız modeller olan abiyeler biz bayanlar için bir tutku haline gelmiştir. Adeta tüm bayanlar birbirleriyle şıklık yarışına girmektedir. Tabi abiye konusunda herkesin tercihi farklı olmaktadır çünkü biliriz ki zevkler ve renkler farklıdır her insan için. Kimisi dekolteli açık bir model tercih ederken kimisi dekolte olayını pek sevmez ve dekoltesiz abiyeleri tercih ederler. Her tür çeşidi  ve rengi bulunan abiyeleri seçme konusunda biz bayanlar oldukça kararsız olmaktayız. İşte o yüzden bende sizlere en güzel dekoltesiz abiye modellerini araştırdım ve bu yazla beraber yaklaşan düğünlere giderken daha şık ve dikkat çekici olmanızı sağlayacak modelleri derledim. İşte karşınızda dekoltesiz abiye modelleri…

1- İşlemeli Abiyeler

Her zaman bayanların ilgisini çekmekte olan işlemeli abiyeler dekoltesiz olsa bile oldukça dikkat çekici durmaktadır. Her bayanda farklı bir havası duran bu işlemeli abiyeler sizi yeteri kadar şık ve zarif göstermektedir.

dekoltesiz-abiye-modelleri

2- Üç Boyutlu Abiyeler

Son zamanlarda epey bir popüler olan üç boyutlu işlemeler bayanların yeni gözdesi. Genellikle nişanlıklarda tercih edilen bu üç boyutlu işlemeler oldukça dikkat çekici ve hoş durmaktadır. Gözleri üzerine çekmek isteyen bayanların tercihi bu yönde olabilir.

dekoltesiz-abiye-modelleri7

3- Düz Sade Abiyeler

Şatafat, incik boncuk bana göre değil diyorsanız düz sade abiyeler tam da sizlere göre. Abiye kıyafet denilince genelde akla süslü püslü şeyler gelir fakat sade abiye modelleri de elbet bulunmaktadır. Gittiğiniz yerlerde sade şıklığı yakalayarakta dikkat çekmeniz elbetteki mümkündür. Bu sade abiyeleri gösterişli bir küpe veya kolye ile tamamlayabilirsiniz.

dekoltesiz-abiye-modelleri-2018

4- Etek Takımı Abiyeler

Genellikle ikili kombin halinde olan etek bluz abiyelerde oldukça tercih edilmektedir. Dekoltesiz dümdüz inen etekler ile de çekici olmak mümkündür.

Dekoltesiz-beyaz-elbise

5- Kapri Kol Abiyeler

Genellikle bahar aylarında tercih edilen ve son zamanlarda epey bir yaygınlaşan kapri kol modası abiyeler de de yer almaktadır.

dekoltesiz-nişan-elbiseleri

6- Taşlı Abiyeler

Biz bayanların en sevdiği şeylerden biri de taşlar ve işlemelerdir. Giydiği kıyafetlerin gösterişli ve abartılı olmasını sevenler bu modellere bayılacaklardır.

modern-Dekoltesiz-Abiye-Modelleri

7- Siyah Abiyeler

Biz bayanlar en büyük kurtarıcı rengi olan siyah, abiyeler de en çok kullandığımız renklerdendir. Siyahın ayrı bir zerafetinin ve asilliğinin olduğu aşikardır. Bu yüzden bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bu siyah abiyeler dekolteli de olsa dekoltesiz de olsa dikkatleri üzerine çekmeyi başarabiliyor.

Siyah-dantelli-dekoltesiz-abiye

8-  Kloş Abiyeler

Kloş abiyeler bayanlarda daha bir şirin daha bir sempatik olmaktadır. Daha canlı renkleriyle uyumlu olan kloş abiyeleri kilolu bayanlar için de önerebiliriz.

uzun-Dekoltesiz-Abiye-Modelleri

9- Yarım Kollu Abiyeler

Daha kapalı giyinmeye özen gösteriyorsak yarım kollu abiyeler de bizler için uygun olabilir. Genel olarak bahar aylarında tercih edebileceğimiz yarım kollu abiyeler salaş havasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Uzun-dekoltesiz-turkuaz-abiye-elbise

1 YORUM

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.